אודותינו

לא עוד חברה לבנייה וקידום אתרי אינטרנט. מיתוג ופרסום מקצה לקצה, בליווי צמוד, יחס אישי ומונחה תוצאות.

יהב דיגיטל היא סדנה דיגיטלית להעצמת מכירות באמצעות האינטרנט. האתרים שלנו מותאמים ב100% לדרישות הקידום בגוגל והליווי שלנו כולל קידום אורגני וממומן, ניהול מדיה חברתית ושיווק מבוסס תוכן.

מתוך הבנה שעסק לא צריך עוד ספק שיתפעל לו אתר או עמוד. על מנת שעסק יצליח באינטרנט הוא זקוק למנטור ונושא בשורה שיעמיד אותו בחזית השיווק הטכנולוגית.

 

להיות בכל מקום

תפוס את קהל היעד שלך בכל מקום. האינטרנט הוא מקום סבוך ומפותל אך עם ההגדרה הנכונה נוכל לפנות לקהל היעד הספציפי שלך בכל מקום בו יהיה ולהציע לו את המוצרים שנכונים עבורו.

תוכן שיווקי

תן לאנשי השיווק שלנו לנסח את המסר הנכון לקהל שלך. בין אם מדובר במאמר שמטרתו גיוס לידים או קטלוג מודפס. יש דרך נכונה לנסח את המסר באופן שינית את התוצאות הטובות ביותר.

קריאייטיב

כל מותג מדבר בשפה שונה, כחברת מיתוג אנו דואגים שהשפה הזו תהיה רהוטה וקולחת. שהמסר יובן ואופי החברה שלך יבוא לידי ביטוי בכל פעולה שיווקית שתבחר לעשות.

תמיכה מקצועית

אנו מתחייבים להיות פה בשבילך תמיד. ליווי עסקי הוא שליחות ואנו יודעים שעלינו לבצע אותה על הצד הטוב ביותר. כי מבחינתנו אנחנו לא עוד ספק שלך, אנחנו שותפים מלאים.

חושבים על כל פרט

אתם לא יוצאים לנו מהראש, מרגע שפגשנו אתכם והחלטנו לעבוד יחד אנחנו מחפשים כל הזמן דרכים יצירתיות לשווק אתכם.

אנו לומדים אתכם ואת הקהל שלכם ומנסים תמיד למצוא קהלי יעד נוספים שנוכל לפנות אליהם. עולם האינטרנט משתנה ומתחדש מדי שעה ועלינו להיות בחוד החנית ולהקדים את כולם אם אנו רוצים שהלקוחות שלנו, אתם, תהיו ראשונים בתחום שלכם.

אם תרצו להכיר סוף סוף אנשים שקמים בבוקר ורוצים את טובתכם, אנשים שהאמת היחידה עבורם היא שההצלחה שלכם זו ההצלחה שלהם- פנו אלינו ולא תתאכזבו.

שירות ללא תחרות

יש מי שעובדים למען משכורתם ויש מי שעובדים למען לקוחותיהם, אלו שעובדים למען לקוחותיהם יהיו אלו שיצליחו בעסקים. להיות משרד בוטיק ולטפל בכל לקוח באופן אישי היה החלום שלנו מזה זמן רב, אנו מגשימים אותו בשמחה מדי בוקר.

בין אם מדובר בלעשות דברים שלא ציפיתם שייעשו, לצאת מגדרנו, להביט בכם צומחים ולשמוח- כי הצמיחה שלכם, היא ללא ספק, ההצלחה שלנו.

אבל אלו רק מילים וזה רק אתר אינטרנט. בואו נשב לשיחה בארבע עיניים, נכיר באמר ונראה איך אפשר להתפתח יחד.

ניתן לפנות אישית ובכל עת לדרור יהב (כן, כן כמו השם- יהב דיגיטל) בטלפון האישי שלו- 0586551888

או שלחו אלינו אימייל במיידי!

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן